Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM08:09
Zajezdnia08:10
Zamenhofa08:11
Wojska Polskiego08:12
Galeria Bałtycka08:14
Klonowa08:16
Jaśkowa Dolina08:18
Miszewskiego08:20
Politechnika08:21
Wyspiańskiego08:24
Reja
 
08:25
0 min.
 
Mickiewicza08:272 min.
 
Kościuszki08:294 min.
 
Kolonia Uroda08:305 min.
 
Grudziądzka08:316 min.
 
al. Hallera08:338 min.
 
Uczniowska08:349 min.
 
Gdańska08:3510 min.
 
Sternicza08:3611 min.
 
Brzeźno08:3813 min.
 
Krasickiego08:3914 min.
 
Latarnia Morska08:4116 min.
 
Kasztanowa08:4217 min.
 
Na Zaspę08:4318 min.
 
Plac Wolności08:4520 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)08:4621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy