Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM16:09
Zajezdnia16:10
Zamenhofa16:11
Wojska Polskiego16:12
Galeria Bałtycka16:14
Klonowa16:15
Jaśkowa Dolina16:17
Miszewskiego16:19
Politechnika16:20
Wyspiańskiego16:23
Reja
 
16:24
0 min.
 
Mickiewicza16:262 min.
 
Kościuszki16:284 min.
 
Kolonia Uroda16:295 min.
 
Grudziądzka16:306 min.
 
al. Hallera16:328 min.
 
Uczniowska16:339 min.
 
Gdańska16:3410 min.
 
Sternicza16:3511 min.
 
Brzeźno16:3713 min.
 
Krasickiego16:3814 min.
 
Latarnia Morska16:4016 min.
 
Kasztanowa16:4117 min.
 
Na Zaspę16:4218 min.
 
Plac Wolności16:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy