Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM14:49
Zajezdnia14:50
Zamenhofa14:51
Wojska Polskiego14:52
Galeria Bałtycka14:54
Klonowa14:55
Jaśkowa Dolina14:57
Miszewskiego14:59
Politechnika15:00
Wyspiańskiego15:03
Reja
 
15:04
0 min.
 
Mickiewicza15:062 min.
 
Kościuszki15:084 min.
 
Kolonia Uroda15:095 min.
 
Grudziądzka15:106 min.
 
al. Hallera15:128 min.
 
Uczniowska15:139 min.
 
Gdańska15:1410 min.
 
Sternicza15:1511 min.
 
Brzeźno15:1713 min.
 
Krasickiego15:1814 min.
 
Latarnia Morska15:2016 min.
 
Kasztanowa15:2117 min.
 
Na Zaspę15:2218 min.
 
Plac Wolności15:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)15:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy