Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:49
Zajezdnia13:50
Zamenhofa13:51
Wojska Polskiego13:52
Galeria Bałtycka13:54
Klonowa13:55
Jaśkowa Dolina13:57
Miszewskiego13:59
Politechnika14:00
Wyspiańskiego14:03
Reja
 
14:04
0 min.
 
Mickiewicza14:062 min.
 
Kościuszki14:084 min.
 
Kolonia Uroda14:095 min.
 
Grudziądzka14:106 min.
 
al. Hallera14:128 min.
 
Uczniowska14:139 min.
 
Gdańska14:1410 min.
 
Sternicza14:1511 min.
 
Brzeźno14:1713 min.
 
Krasickiego14:1814 min.
 
Latarnia Morska14:2016 min.
 
Kasztanowa14:2117 min.
 
Na Zaspę14:2218 min.
 
Plac Wolności14:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy