Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM13:29
Zajezdnia13:30
Zamenhofa13:31
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa13:35
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Wyspiańskiego13:43
Reja
 
13:44
0 min.
 
Mickiewicza13:462 min.
 
Kościuszki13:484 min.
 
Kolonia Uroda13:495 min.
 
Grudziądzka13:506 min.
 
al. Hallera13:528 min.
 
Uczniowska13:539 min.
 
Gdańska13:5410 min.
 
Sternicza13:5511 min.
 
Brzeźno13:5713 min.
 
Krasickiego13:5814 min.
 
Latarnia Morska14:0016 min.
 
Kasztanowa14:0117 min.
 
Na Zaspę14:0218 min.
 
Plac Wolności14:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy