Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM07:51
Zajezdnia07:52
Zamenhofa07:53
Wojska Polskiego07:54
Galeria Bałtycka07:56
Klonowa07:58
Jaśkowa Dolina08:00
Miszewskiego08:02
Politechnika08:03
Wyspiańskiego08:06
Reja
 
08:07
0 min.
 
Mickiewicza08:092 min.
 
Kościuszki08:114 min.
 
Kolonia Uroda08:125 min.
 
Grudziądzka08:136 min.
 
al. Hallera08:158 min.
 
Uczniowska08:169 min.
 
Gdańska08:1710 min.
 
Sternicza08:1811 min.
 
Brzeźno08:2013 min.
 
Krasickiego08:2114 min.
 
Latarnia Morska08:2316 min.
 
Kasztanowa08:2417 min.
 
Na Zaspę08:2518 min.
 
Plac Wolności08:2720 min.
 
Władysława IV08:2821 min.
 
Nowy Port Oliwska08:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy