Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM11:49
Zajezdnia11:50
Zamenhofa11:51
Wojska Polskiego11:52
Galeria Bałtycka11:54
Klonowa11:55
Jaśkowa Dolina11:57
Miszewskiego11:59
Politechnika12:00
Wyspiańskiego12:03
Reja
 
12:04
0 min.
 
Mickiewicza12:062 min.
 
Kościuszki12:084 min.
 
Kolonia Uroda12:095 min.
 
Grudziądzka12:106 min.
 
al. Hallera12:128 min.
 
Uczniowska12:139 min.
 
Gdańska12:1410 min.
 
Sternicza12:1511 min.
 
Brzeźno12:1713 min.
 
Krasickiego12:1814 min.
 
Latarnia Morska12:2016 min.
 
Kasztanowa12:2117 min.
 
Na Zaspę12:2218 min.
 
Plac Wolności12:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)12:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy