Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM11:09
Zajezdnia11:10
Zamenhofa11:11
Wojska Polskiego11:12
Galeria Bałtycka11:14
Klonowa11:15
Jaśkowa Dolina11:17
Miszewskiego11:19
Politechnika11:20
Wyspiańskiego11:23
Reja
 
11:24
0 min.
 
Mickiewicza11:262 min.
 
Kościuszki11:284 min.
 
Kolonia Uroda11:295 min.
 
Grudziądzka11:306 min.
 
al. Hallera11:328 min.
 
Uczniowska11:339 min.
 
Gdańska11:3410 min.
 
Sternicza11:3511 min.
 
Brzeźno11:3713 min.
 
Krasickiego11:3814 min.
 
Latarnia Morska11:4016 min.
 
Kasztanowa11:4117 min.
 
Na Zaspę11:4218 min.
 
Plac Wolności11:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)11:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy