Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM10:29
Zajezdnia10:30
Zamenhofa10:31
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa10:35
Jaśkowa Dolina10:37
Miszewskiego10:39
Politechnika10:40
Wyspiańskiego10:43
Reja
 
10:44
0 min.
 
Mickiewicza10:462 min.
 
Kościuszki10:484 min.
 
Kolonia Uroda10:495 min.
 
Grudziądzka10:506 min.
 
al. Hallera10:528 min.
 
Uczniowska10:539 min.
 
Gdańska10:5410 min.
 
Sternicza10:5511 min.
 
Brzeźno10:5713 min.
 
Krasickiego10:5814 min.
 
Latarnia Morska11:0016 min.
 
Kasztanowa11:0117 min.
 
Na Zaspę11:0218 min.
 
Plac Wolności11:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)11:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy