Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM06:49
Zajezdnia06:50
Zamenhofa06:51
Wojska Polskiego06:52
Galeria Bałtycka06:54
Klonowa06:55
Jaśkowa Dolina06:57
Miszewskiego06:59
Politechnika07:00
Wyspiańskiego07:02
Reja
 
07:03
0 min.
 
Mickiewicza07:052 min.
 
Kościuszki07:074 min.
 
Kolonia Uroda07:085 min.
 
Grudziądzka07:096 min.
 
al. Hallera07:118 min.
 
Uczniowska07:129 min.
 
Gdańska07:1310 min.
 
Sternicza07:1411 min.
 
Brzeźno07:1512 min.
 
Krasickiego07:1613 min.
 
Latarnia Morska07:1815 min.
 
Kasztanowa07:1916 min.
 
Na Zaspę07:2017 min.
 
Plac Wolności07:2219 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:2320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy