Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM07:01
Zajezdnia07:02
Zamenhofa07:03
Wojska Polskiego07:04
Galeria Bałtycka07:06
Klonowa07:08
Jaśkowa Dolina07:10
Miszewskiego07:12
Politechnika07:13
Wyspiańskiego07:16
Reja
 
07:17
0 min.
 
Mickiewicza07:192 min.
 
Kościuszki07:214 min.
 
Kolonia Uroda07:225 min.
 
Grudziądzka07:236 min.
 
al. Hallera07:258 min.
 
Uczniowska07:269 min.
 
Gdańska07:2710 min.
 
Sternicza07:2811 min.
 
Brzeźno07:3013 min.
 
Krasickiego07:3114 min.
 
Latarnia Morska07:3316 min.
 
Kasztanowa07:3417 min.
 
Na Zaspę07:3518 min.
 
Plac Wolności07:3720 min.
 
Władysława IV07:3821 min.
 
Nowy Port Oliwska07:3922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy