Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM05:19
Zajezdnia05:20
Zamenhofa05:21
Wojska Polskiego05:22
Galeria Bałtycka05:24
Klonowa05:25
Jaśkowa Dolina05:27
Miszewskiego05:29
Politechnika05:30
Wyspiańskiego05:32
Reja
 
05:33
0 min.
 
Mickiewicza05:352 min.
 
Kościuszki05:374 min.
 
Kolonia Uroda05:385 min.
 
Grudziądzka05:396 min.
 
al. Hallera05:418 min.
 
Uczniowska05:429 min.
 
Gdańska05:4310 min.
 
Sternicza05:4411 min.
 
Brzeźno05:4512 min.
 
Krasickiego05:4613 min.
 
Latarnia Morska05:4815 min.
 
Kasztanowa05:4916 min.
 
Na Zaspę05:5017 min.
 
Plac Wolności05:5219 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)05:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy