Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM23:19
Zajezdnia23:20
Zamenhofa23:21
Wojska Polskiego23:22
Galeria Bałtycka23:24
Klonowa23:25
Jaśkowa Dolina23:27
Miszewskiego23:28
Politechnika23:29
Wyspiańskiego23:31
Reja
 
23:32
0 min.
 
Mickiewicza23:331 min.
 
Kościuszki23:353 min.
 
Kolonia Uroda23:364 min.
 
Grudziądzka23:375 min.
 
al. Hallera23:397 min.
 
Uczniowska23:408 min.
 
Gdańska23:419 min.
 
Sternicza23:4210 min.
 
Brzeźno23:4311 min.
 
Krasickiego23:4412 min.
 
Latarnia Morska23:4614 min.
 
Kasztanowa23:4715 min.
 
Na Zaspę23:4816 min.
 
Plac Wolności23:5018 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:5119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy