Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM22:19
Zajezdnia22:20
Zamenhofa22:21
Wojska Polskiego22:22
Galeria Bałtycka22:24
Klonowa22:25
Jaśkowa Dolina22:27
Miszewskiego22:29
Politechnika22:30
Wyspiańskiego22:32
Reja
 
22:33
0 min.
 
Mickiewicza22:352 min.
 
Kościuszki22:374 min.
 
Kolonia Uroda22:385 min.
 
Grudziądzka22:396 min.
 
al. Hallera22:418 min.
 
Uczniowska22:429 min.
 
Gdańska22:4310 min.
 
Sternicza22:4411 min.
 
Brzeźno22:4512 min.
 
Krasickiego22:4613 min.
 
Latarnia Morska22:4815 min.
 
Kasztanowa22:4916 min.
 
Na Zaspę22:5017 min.
 
Plac Wolności22:5219 min.
 
Władysława IV22:5320 min.
 
Nowy Port Oliwska22:5421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy