Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM18:09
Zajezdnia18:10
Zamenhofa18:11
Wojska Polskiego18:12
Galeria Bałtycka18:14
Klonowa18:15
Jaśkowa Dolina18:17
Miszewskiego18:19
Politechnika18:20
Wyspiańskiego18:23
Reja
 
18:24
0 min.
 
Mickiewicza18:262 min.
 
Kościuszki18:284 min.
 
Kolonia Uroda18:295 min.
 
Grudziądzka18:306 min.
 
al. Hallera18:328 min.
 
Uczniowska18:339 min.
 
Gdańska18:3410 min.
 
Sternicza18:3511 min.
 
Brzeźno18:3713 min.
 
Krasickiego18:3814 min.
 
Latarnia Morska18:4016 min.
 
Kasztanowa18:4117 min.
 
Na Zaspę18:4218 min.
 
Plac Wolności18:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy