Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM15:29
Zajezdnia15:30
Zamenhofa15:31
Wojska Polskiego15:32
Galeria Bałtycka15:34
Klonowa15:35
Jaśkowa Dolina15:37
Miszewskiego15:39
Politechnika15:40
Wyspiańskiego15:43
Reja
 
15:44
0 min.
 
Mickiewicza15:462 min.
 
Kościuszki15:484 min.
 
Kolonia Uroda15:495 min.
 
Grudziądzka15:506 min.
 
al. Hallera15:528 min.
 
Uczniowska15:539 min.
 
Gdańska15:5410 min.
 
Sternicza15:5511 min.
 
Brzeźno15:5713 min.
 
Krasickiego15:5814 min.
 
Latarnia Morska16:0016 min.
 
Kasztanowa16:0117 min.
 
Na Zaspę16:0218 min.
 
Plac Wolności16:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy