Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM15:09
Zajezdnia15:10
Zamenhofa15:11
Wojska Polskiego15:12
Galeria Bałtycka15:14
Klonowa15:15
Jaśkowa Dolina15:17
Miszewskiego15:19
Politechnika15:20
Wyspiańskiego15:23
Reja
 
15:24
0 min.
 
Mickiewicza15:262 min.
 
Kościuszki15:284 min.
 
Kolonia Uroda15:295 min.
 
Grudziądzka15:306 min.
 
al. Hallera15:328 min.
 
Uczniowska15:339 min.
 
Gdańska15:3410 min.
 
Sternicza15:3511 min.
 
Brzeźno15:3713 min.
 
Krasickiego15:3814 min.
 
Latarnia Morska15:4016 min.
 
Kasztanowa15:4117 min.
 
Na Zaspę15:4218 min.
 
Plac Wolności15:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)15:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy