Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM14:09
Zajezdnia14:10
Zamenhofa14:11
Wojska Polskiego14:12
Galeria Bałtycka14:14
Klonowa14:15
Jaśkowa Dolina14:17
Miszewskiego14:19
Politechnika14:20
Wyspiańskiego14:23
Reja
 
14:24
0 min.
 
Mickiewicza14:262 min.
 
Kościuszki14:284 min.
 
Kolonia Uroda14:295 min.
 
Grudziądzka14:306 min.
 
al. Hallera14:328 min.
 
Uczniowska14:339 min.
 
Gdańska14:3410 min.
 
Sternicza14:3511 min.
 
Brzeźno14:3713 min.
 
Krasickiego14:3814 min.
 
Latarnia Morska14:4016 min.
 
Kasztanowa14:4117 min.
 
Na Zaspę14:4218 min.
 
Plac Wolności14:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy