Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM12:29
Zajezdnia12:30
Zamenhofa12:31
Wojska Polskiego12:32
Galeria Bałtycka12:34
Klonowa12:35
Jaśkowa Dolina12:37
Miszewskiego12:39
Politechnika12:40
Wyspiańskiego12:43
Reja
 
12:44
0 min.
 
Mickiewicza12:462 min.
 
Kościuszki12:484 min.
 
Kolonia Uroda12:495 min.
 
Grudziądzka12:506 min.
 
al. Hallera12:528 min.
 
Uczniowska12:539 min.
 
Gdańska12:5410 min.
 
Sternicza12:5511 min.
 
Brzeźno12:5713 min.
 
Krasickiego12:5814 min.
 
Latarnia Morska13:0016 min.
 
Kasztanowa13:0117 min.
 
Na Zaspę13:0218 min.
 
Plac Wolności13:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy