Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM10:09
Zajezdnia10:10
Zamenhofa10:11
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Klonowa10:15
Jaśkowa Dolina10:17
Miszewskiego10:19
Politechnika10:20
Wyspiańskiego10:23
Reja
 
10:24
0 min.
 
Mickiewicza10:262 min.
 
Kościuszki10:284 min.
 
Kolonia Uroda10:295 min.
 
Grudziądzka10:306 min.
 
al. Hallera10:328 min.
 
Uczniowska10:339 min.
 
Gdańska10:3410 min.
 
Sternicza10:3511 min.
 
Brzeźno10:3713 min.
 
Krasickiego10:3814 min.
 
Latarnia Morska10:4016 min.
 
Kasztanowa10:4117 min.
 
Na Zaspę10:4218 min.
 
Plac Wolności10:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy