Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM09:49
Zajezdnia09:50
Zamenhofa09:51
Wojska Polskiego09:52
Galeria Bałtycka09:54
Klonowa09:55
Jaśkowa Dolina09:57
Miszewskiego09:59
Politechnika10:00
Wyspiańskiego10:03
Reja
 
10:04
0 min.
 
Mickiewicza10:062 min.
 
Kościuszki10:084 min.
 
Kolonia Uroda10:095 min.
 
Grudziądzka10:106 min.
 
al. Hallera10:128 min.
 
Uczniowska10:139 min.
 
Gdańska10:1410 min.
 
Sternicza10:1511 min.
 
Brzeźno10:1713 min.
 
Krasickiego10:1814 min.
 
Latarnia Morska10:2016 min.
 
Kasztanowa10:2117 min.
 
Na Zaspę10:2218 min.
 
Plac Wolności10:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy