Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM04:19
Zajezdnia04:20
Zamenhofa04:21
Wojska Polskiego04:22
Galeria Bałtycka04:24
Klonowa04:25
Jaśkowa Dolina04:27
Miszewskiego04:29
Politechnika04:30
Wyspiańskiego04:32
Reja
 
04:33
0 min.
 
Mickiewicza04:352 min.
 
Kościuszki04:374 min.
 
Kolonia Uroda04:385 min.
 
Grudziądzka04:396 min.
 
al. Hallera04:418 min.
 
Uczniowska04:429 min.
 
Gdańska04:4310 min.
 
Sternicza04:4411 min.
 
Brzeźno04:4512 min.
 
Krasickiego04:4613 min.
 
Latarnia Morska04:4815 min.
 
Kasztanowa04:4916 min.
 
Na Zaspę04:5017 min.
 
Plac Wolności04:5219 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)04:5320 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy