Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM15:01
Zajezdnia15:02
Zamenhofa15:03
Wojska Polskiego15:04
Galeria Bałtycka15:06
Klonowa15:08
Jaśkowa Dolina15:10
Miszewskiego15:12
Politechnika15:13
Wyspiańskiego
 
15:16
0 min.
 
Reja15:171 min.
 
Mickiewicza15:193 min.
 
Kościuszki15:215 min.
 
Kolonia Uroda15:226 min.
 
Grudziądzka15:237 min.
 
al. Hallera15:259 min.
 
Uczniowska15:2610 min.
 
Gdańska15:2711 min.
 
Sternicza15:2812 min.
 
Brzeźno15:3014 min.
 
Krasickiego15:3115 min.
 
Latarnia Morska15:3317 min.
 
Kasztanowa15:3418 min.
 
Na Zaspę15:3519 min.
 
Plac Wolności15:3721 min.
 
Władysława IV15:3822 min.
 
Nowy Port Oliwska15:3923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy