Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM14:11
Zajezdnia14:12
Zamenhofa14:13
Wojska Polskiego14:14
Galeria Bałtycka14:16
Klonowa14:18
Jaśkowa Dolina14:20
Miszewskiego14:22
Politechnika14:23
Wyspiańskiego
 
14:26
0 min.
 
Reja14:271 min.
 
Mickiewicza14:293 min.
 
Kościuszki14:315 min.
 
Kolonia Uroda14:326 min.
 
Grudziądzka14:337 min.
 
al. Hallera14:359 min.
 
Uczniowska14:3610 min.
 
Gdańska14:3711 min.
 
Sternicza14:3812 min.
 
Brzeźno14:4014 min.
 
Krasickiego14:4115 min.
 
Latarnia Morska14:4317 min.
 
Kasztanowa14:4418 min.
 
Na Zaspę14:4519 min.
 
Plac Wolności14:4721 min.
 
Władysława IV14:4822 min.
 
Nowy Port Oliwska14:4923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy