Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM10:29
Zajezdnia10:30
Zamenhofa10:31
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa10:36
Jaśkowa Dolina10:38
Miszewskiego10:40
Politechnika10:41
Wyspiańskiego
 
10:44
0 min.
 
Reja10:451 min.
 
Mickiewicza10:473 min.
 
Kościuszki10:495 min.
 
Kolonia Uroda10:506 min.
 
Grudziądzka10:517 min.
 
al. Hallera10:539 min.
 
Uczniowska10:5410 min.
 
Gdańska10:5511 min.
 
Sternicza10:5612 min.
 
Brzeźno10:5814 min.
 
Krasickiego10:5915 min.
 
Latarnia Morska11:0117 min.
 
Kasztanowa11:0218 min.
 
Na Zaspę11:0319 min.
 
Plac Wolności11:0521 min.
 
Władysława IV11:0622 min.
 
Nowy Port Oliwska11:0723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy