Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM19:09
Zajezdnia19:10
Zamenhofa19:11
Wojska Polskiego19:12
Galeria Bałtycka19:14
Klonowa19:15
Jaśkowa Dolina19:17
Miszewskiego19:19
Politechnika19:20
Wyspiańskiego
 
19:23
0 min.
 
Reja19:241 min.
 
Mickiewicza19:263 min.
 
Kościuszki19:285 min.
 
Kolonia Uroda19:296 min.
 
Grudziądzka19:307 min.
 
al. Hallera19:329 min.
 
Uczniowska19:3310 min.
 
Gdańska19:3411 min.
 
Sternicza19:3512 min.
 
Brzeźno19:3714 min.
 
Krasickiego19:3815 min.
 
Latarnia Morska19:4017 min.
 
Kasztanowa19:4118 min.
 
Na Zaspę19:4219 min.
 
Plac Wolności19:4421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)19:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy