Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM17:09
Zajezdnia17:10
Zamenhofa17:11
Wojska Polskiego17:12
Galeria Bałtycka17:14
Klonowa17:15
Jaśkowa Dolina17:17
Miszewskiego17:19
Politechnika17:20
Wyspiańskiego
 
17:23
0 min.
 
Reja17:241 min.
 
Mickiewicza17:263 min.
 
Kościuszki17:285 min.
 
Kolonia Uroda17:296 min.
 
Grudziądzka17:307 min.
 
al. Hallera17:329 min.
 
Uczniowska17:3310 min.
 
Gdańska17:3411 min.
 
Sternicza17:3512 min.
 
Brzeźno17:3714 min.
 
Krasickiego17:3815 min.
 
Latarnia Morska17:4017 min.
 
Kasztanowa17:4118 min.
 
Na Zaspę17:4219 min.
 
Plac Wolności17:4421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy