Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM13:29
Zajezdnia13:30
Zamenhofa13:31
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa13:35
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Wyspiańskiego
 
13:43
0 min.
 
Reja13:441 min.
 
Mickiewicza13:463 min.
 
Kościuszki13:485 min.
 
Kolonia Uroda13:496 min.
 
Grudziądzka13:507 min.
 
al. Hallera13:529 min.
 
Uczniowska13:5310 min.
 
Gdańska13:5411 min.
 
Sternicza13:5512 min.
 
Brzeźno13:5714 min.
 
Krasickiego13:5815 min.
 
Latarnia Morska14:0017 min.
 
Kasztanowa14:0118 min.
 
Na Zaspę14:0219 min.
 
Plac Wolności14:0421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:0522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy