Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM10:29
Zajezdnia10:30
Zamenhofa10:31
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa10:35
Jaśkowa Dolina10:37
Miszewskiego10:39
Politechnika10:40
Wyspiańskiego
 
10:43
0 min.
 
Reja10:441 min.
 
Mickiewicza10:463 min.
 
Kościuszki10:485 min.
 
Kolonia Uroda10:496 min.
 
Grudziądzka10:507 min.
 
al. Hallera10:529 min.
 
Uczniowska10:5310 min.
 
Gdańska10:5411 min.
 
Sternicza10:5512 min.
 
Brzeźno10:5714 min.
 
Krasickiego10:5815 min.
 
Latarnia Morska11:0017 min.
 
Kasztanowa11:0118 min.
 
Na Zaspę11:0219 min.
 
Plac Wolności11:0421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)11:0522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy