Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM10:09
Zajezdnia10:10
Zamenhofa10:11
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Klonowa10:15
Jaśkowa Dolina10:17
Miszewskiego10:19
Politechnika10:20
Wyspiańskiego
 
10:23
0 min.
 
Reja10:241 min.
 
Mickiewicza10:263 min.
 
Kościuszki10:285 min.
 
Kolonia Uroda10:296 min.
 
Grudziądzka10:307 min.
 
al. Hallera10:329 min.
 
Uczniowska10:3310 min.
 
Gdańska10:3411 min.
 
Sternicza10:3512 min.
 
Brzeźno10:3714 min.
 
Krasickiego10:3815 min.
 
Latarnia Morska10:4017 min.
 
Kasztanowa10:4118 min.
 
Na Zaspę10:4219 min.
 
Plac Wolności10:4421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy