Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM07:01
Zajezdnia07:02
Zamenhofa07:03
Wojska Polskiego07:04
Galeria Bałtycka07:06
Klonowa07:08
Jaśkowa Dolina07:10
Miszewskiego07:12
Politechnika07:13
Wyspiańskiego
 
07:16
0 min.
 
Reja07:171 min.
 
Mickiewicza07:193 min.
 
Kościuszki07:215 min.
 
Kolonia Uroda07:226 min.
 
Grudziądzka07:237 min.
 
al. Hallera07:259 min.
 
Uczniowska07:2610 min.
 
Gdańska07:2711 min.
 
Sternicza07:2812 min.
 
Brzeźno07:3014 min.
 
Krasickiego07:3115 min.
 
Latarnia Morska07:3317 min.
 
Kasztanowa07:3418 min.
 
Na Zaspę07:3519 min.
 
Plac Wolności07:3721 min.
 
Władysława IV07:3822 min.
 
Nowy Port Oliwska07:3923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy