Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:19
Zajezdnia05:20
Zamenhofa05:21
Wojska Polskiego05:22
Galeria Bałtycka05:24
Klonowa05:25
Jaśkowa Dolina05:27
Miszewskiego05:29
Politechnika05:30
Wyspiańskiego
 
05:32
0 min.
 
Reja05:331 min.
 
Mickiewicza05:353 min.
 
Kościuszki05:375 min.
 
Kolonia Uroda05:386 min.
 
Grudziądzka05:397 min.
 
al. Hallera05:419 min.
 
Uczniowska05:4210 min.
 
Gdańska05:4311 min.
 
Sternicza05:4412 min.
 
Brzeźno05:4513 min.
 
Krasickiego05:4614 min.
 
Latarnia Morska05:4816 min.
 
Kasztanowa05:4917 min.
 
Na Zaspę05:5018 min.
 
Plac Wolności05:5220 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)05:5321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy