Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM21:19
Zajezdnia21:20
Zamenhofa21:21
Wojska Polskiego21:22
Galeria Bałtycka21:24
Klonowa21:25
Jaśkowa Dolina21:27
Miszewskiego21:29
Politechnika21:30
Wyspiańskiego
 
21:32
0 min.
 
Reja21:331 min.
 
Mickiewicza21:353 min.
 
Kościuszki21:375 min.
 
Kolonia Uroda21:386 min.
 
Grudziądzka21:397 min.
 
al. Hallera21:419 min.
 
Uczniowska21:4210 min.
 
Gdańska21:4311 min.
 
Sternicza21:4412 min.
 
Brzeźno21:4513 min.
 
Krasickiego21:4614 min.
 
Latarnia Morska21:4816 min.
 
Kasztanowa21:4917 min.
 
Na Zaspę21:5018 min.
 
Plac Wolności21:5220 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:5321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy