Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM06:31
Zajezdnia06:32
Zamenhofa06:33
Wojska Polskiego06:34
Galeria Bałtycka06:36
Klonowa06:38
Jaśkowa Dolina06:40
Miszewskiego06:42
Politechnika06:43
Wyspiańskiego
 
06:46
0 min.
 
Reja06:471 min.
 
Mickiewicza06:493 min.
 
Kościuszki06:515 min.
 
Kolonia Uroda06:526 min.
 
Grudziądzka06:537 min.
 
al. Hallera06:559 min.
 
Uczniowska06:5610 min.
 
Gdańska06:5711 min.
 
Sternicza06:5812 min.
 
Brzeźno07:0014 min.
 
Krasickiego07:0115 min.
 
Latarnia Morska07:0317 min.
 
Kasztanowa07:0418 min.
 
Na Zaspę07:0519 min.
 
Plac Wolności07:0721 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:0822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy