Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM12:29
Zajezdnia12:30
Zamenhofa12:31
Wojska Polskiego12:32
Galeria Bałtycka12:34
Klonowa12:35
Jaśkowa Dolina12:37
Miszewskiego12:39
Politechnika12:40
Wyspiańskiego
 
12:43
0 min.
 
Reja12:441 min.
 
Mickiewicza12:463 min.
 
Kościuszki12:485 min.
 
Kolonia Uroda12:496 min.
 
Grudziądzka12:507 min.
 
al. Hallera12:529 min.
 
Uczniowska12:5310 min.
 
Gdańska12:5411 min.
 
Sternicza12:5512 min.
 
Brzeźno12:5714 min.
 
Krasickiego12:5815 min.
 
Latarnia Morska13:0017 min.
 
Kasztanowa13:0118 min.
 
Na Zaspę13:0219 min.
 
Plac Wolności13:0421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:0522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy