Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Zajezdnia06:05
Zamenhofa06:06
Wojska Polskiego06:08
Galeria Bałtycka06:10
Klonowa06:12
Jaśkowa Dolina06:13
Miszewskiego06:15
Politechnika06:16
Opera Bałtycka06:18
Traugutta06:19
Uniwersytet Medyczny06:20
Chodowieckiego
 
06:21
0 min.
 
Brama Oliwska06:221 min.
 
Dworzec PKS06:243 min.
 
Nowe Ogrody06:265 min.
 
Węzeł Groddecka06:298 min.
 
Pohulanka06:3110 min.
 
Odrzańska06:3211 min.
 
Chałubińskiego06:3413 min.
 
Sikorskiego06:3615 min.
 
Cieszyńskiego06:3817 min.
 
Cebertowicza06:3918 min.
 
Wilanowska06:4120 min.
 
Przemyska06:4322 min.
 
Płocka06:4423 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy