Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Jelitkowo09:26
Helska09:28
Osiedle Wejhera09:30
Pomorska09:31
Piastowska09:32
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:37
Zaspa09:39
Startowa09:40
Jana Pawła II09:41
Żwirki i Wigury09:42
Bajana09:43
Legionów09:45
Plac Komorowskiego09:47
Mickiewicza09:49
Reja09:50
Wyspiańskiego09:52
Opera Bałtycka09:55
Traugutta09:56
Uniwersytet Medyczny09:57
Chodowieckiego
 
09:58
0 min.
 
Brama Oliwska09:591 min.
 
Dworzec PKS10:013 min.
 
Nowe Ogrody10:035 min.
 
Węzeł Groddecka10:068 min.
 
Pohulanka10:0810 min.
 
Odrzańska10:0911 min.
 
Chałubińskiego10:1113 min.
 
Sikorskiego10:1315 min.
 
Cieszyńskiego10:1517 min.
 
Cebertowicza10:1618 min.
 
Wilanowska10:1820 min.
 
Przemyska10:2022 min.
 
Płocka10:2123 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2325 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy