Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jelitkowo08:46
Helska08:48
Osiedle Wejhera08:50
Pomorska08:51
Piastowska08:52
Czerwony Dwór08:54
Bora Komorowskiego08:55
Kołobrzeska08:57
Zaspa08:59
Startowa09:00
Jana Pawła II09:01
Żwirki i Wigury09:02
Bajana09:03
Legionów09:05
Plac Komorowskiego09:07
Mickiewicza09:09
Reja09:10
Wyspiańskiego09:12
Opera Bałtycka09:15
Traugutta09:16
Uniwersytet Medyczny09:17
Chodowieckiego
 
09:18
0 min.
 
Brama Oliwska09:191 min.
 
Dworzec PKS09:213 min.
 
Nowe Ogrody09:235 min.
 
Węzeł Groddecka09:268 min.
 
Pohulanka09:2810 min.
 
Odrzańska09:2911 min.
 
Chałubińskiego09:3113 min.
 
Sikorskiego09:3315 min.
 
Cieszyńskiego09:3517 min.
 
Cebertowicza09:3618 min.
 
Wilanowska09:3820 min.
 
Przemyska09:4022 min.
 
Płocka09:4123 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4325 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy