Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Zajezdnia05:45
Zamenhofa05:46
Wojska Polskiego05:48
Galeria Bałtycka05:50
Klonowa05:52
Jaśkowa Dolina05:53
Miszewskiego05:55
Politechnika05:56
Opera Bałtycka05:58
Traugutta05:59
Uniwersytet Medyczny06:00
Chodowieckiego
 
06:01
0 min.
 
Brama Oliwska06:021 min.
 
Dworzec PKS06:043 min.
 
Nowe Ogrody06:065 min.
 
Węzeł Groddecka06:098 min.
 
Pohulanka06:1110 min.
 
Odrzańska06:1211 min.
 
Chałubińskiego06:1413 min.
 
Sikorskiego06:1615 min.
 
Cieszyńskiego06:1817 min.
 
Cebertowicza06:1918 min.
 
Wilanowska06:2120 min.
 
Przemyska06:2322 min.
 
Płocka06:2423 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:2625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy