Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Pomorska14:25
Piastowska14:26
Czerwony Dwór14:28
Bora Komorowskiego14:29
Kołobrzeska14:31
Zaspa14:33
Startowa14:34
Jana Pawła II14:35
Żwirki i Wigury14:36
Bajana
 
14:37
0 min.
 
Legionów14:392 min.
 
Plac Komorowskiego14:414 min.
 
Mickiewicza14:436 min.
 
Reja14:447 min.
 
Wyspiańskiego14:469 min.
 
Opera Bałtycka14:4912 min.
 
Traugutta14:5013 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5114 min.
 
Chodowieckiego14:5215 min.
 
Brama Oliwska14:5316 min.
 
Dworzec PKS14:5518 min.
 
Nowe Ogrody14:5720 min.
 
Węzeł Groddecka15:0023 min.
 
Pohulanka15:0225 min.
 
Odrzańska15:0326 min.
 
Chałubińskiego15:0528 min.
 
Sikorskiego15:0730 min.
 
Cieszyńskiego15:0932 min.
 
Cebertowicza15:1033 min.
 
Wilanowska15:1235 min.
 
Przemyska15:1437 min.
 
Płocka15:1538 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1740 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy