{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jelitkowo11:06
Helska11:08
Osiedle Wejhera11:10
Pomorska11:11
Piastowska11:12
Czerwony Dwór11:14
Bora Komorowskiego11:15
Kołobrzeska11:17
Zaspa11:19
Startowa11:20
Jana Pawła II11:21
Żwirki i Wigury11:22
Bajana
 
11:23
0 min.
 
Legionów11:252 min.
 
Plac Komorowskiego11:274 min.
 
Mickiewicza11:296 min.
 
Reja11:307 min.
 
Wyspiańskiego11:329 min.
 
Opera Bałtycka11:3512 min.
 
Traugutta11:3613 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3714 min.
 
Chodowieckiego11:3815 min.
 
Brama Oliwska11:3916 min.
 
Dworzec PKS11:4118 min.
 
Nowe Ogrody11:4320 min.
 
Węzeł Groddecka11:4623 min.
 
Pohulanka11:4825 min.
 
Odrzańska11:4926 min.
 
Chałubińskiego11:5128 min.
 
Sikorskiego11:5330 min.
 
Cieszyńskiego11:5532 min.
 
Cebertowicza11:5633 min.
 
Wilanowska11:5835 min.
 
Przemyska12:0037 min.
 
Płocka12:0138 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:0340 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy