{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jelitkowo09:46
Helska09:48
Osiedle Wejhera09:50
Pomorska09:51
Piastowska09:52
Czerwony Dwór09:54
Bora Komorowskiego09:55
Kołobrzeska09:57
Zaspa09:59
Startowa10:00
Jana Pawła II10:01
Żwirki i Wigury10:02
Bajana
 
10:03
0 min.
 
Legionów10:052 min.
 
Plac Komorowskiego10:074 min.
 
Mickiewicza10:096 min.
 
Reja10:107 min.
 
Wyspiańskiego10:129 min.
 
Opera Bałtycka10:1512 min.
 
Traugutta10:1613 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:1714 min.
 
Chodowieckiego10:1815 min.
 
Brama Oliwska10:1916 min.
 
Dworzec PKS10:2118 min.
 
Nowe Ogrody10:2320 min.
 
Węzeł Groddecka10:2623 min.
 
Pohulanka10:2825 min.
 
Odrzańska10:2926 min.
 
Chałubińskiego10:3128 min.
 
Sikorskiego10:3330 min.
 
Cieszyńskiego10:3532 min.
 
Cebertowicza10:3633 min.
 
Wilanowska10:3835 min.
 
Przemyska10:4037 min.
 
Płocka10:4138 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:4340 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy