Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Strzyża PKM06:58
Uniwersytet Gdański07:00
Bażyńskiego07:01
Tetmajera07:02
Derdowskiego07:03
Obrońców Westerplatte07:04
Oliwa07:07
Opacka07:09
Subisława07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Pomorska07:14
Piastowska07:15
Czerwony Dwór07:17
Bora Komorowskiego07:18
Kołobrzeska07:20
Zaspa07:22
Startowa07:23
Jana Pawła II07:24
Żwirki i Wigury07:25
Bajana
 
07:26
0 min.
 
Legionów07:282 min.
 
Plac Komorowskiego07:304 min.
 
Mickiewicza07:326 min.
 
Reja07:337 min.
 
Wyspiańskiego07:359 min.
 
Opera Bałtycka07:3812 min.
 
Traugutta07:3913 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4014 min.
 
Chodowieckiego07:4115 min.
 
Brama Oliwska07:4216 min.
 
Dworzec PKS07:4418 min.
 
Nowe Ogrody07:4620 min.
 
Węzeł Groddecka07:4923 min.
 
Pohulanka07:5125 min.
 
Odrzańska07:5226 min.
 
Chałubińskiego07:5428 min.
 
Sikorskiego07:5630 min.
 
Cieszyńskiego07:5832 min.
 
Cebertowicza07:5933 min.
 
Wilanowska08:0135 min.
 
Przemyska08:0337 min.
 
Płocka08:0438 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:0640 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy