Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo11:46
Helska11:48
Osiedle Wejhera11:50
Pomorska11:51
Piastowska11:52
Czerwony Dwór11:54
Bora Komorowskiego11:55
Kołobrzeska11:57
Zaspa11:59
Startowa12:00
Jana Pawła II12:01
Żwirki i Wigury12:02
Bajana12:03
Legionów12:05
Plac Komorowskiego12:07
Mickiewicza12:09
Reja12:10
Wyspiańskiego12:12
Opera Bałtycka12:15
Traugutta12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Chodowieckiego12:18
Brama Oliwska12:19
Dworzec PKS
 
12:21
0 min.
 
Nowe Ogrody12:232 min.
 
Węzeł Groddecka12:265 min.
 
Pohulanka12:287 min.
 
Odrzańska12:298 min.
 
Chałubińskiego12:3110 min.
 
Sikorskiego12:3312 min.
 
Cieszyńskiego12:3514 min.
 
Cebertowicza12:3615 min.
 
Wilanowska12:3817 min.
 
Przemyska12:4019 min.
 
Płocka12:4120 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:4322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy