Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo16:20
Helska16:22
Osiedle Wejhera16:24
Pomorska16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:31
Zaspa16:33
Startowa16:34
Jana Pawła II16:35
Żwirki i Wigury16:36
Bajana16:37
Legionów16:39
Plac Komorowskiego16:41
Mickiewicza16:43
Reja16:44
Wyspiańskiego16:46
Opera Bałtycka16:49
Traugutta
 
16:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:511 min.
 
Chodowieckiego16:522 min.
 
Brama Oliwska16:533 min.
 
Dworzec PKS16:555 min.
 
Nowe Ogrody16:577 min.
 
Węzeł Groddecka17:0010 min.
 
Pohulanka17:0212 min.
 
Odrzańska17:0313 min.
 
Chałubińskiego17:0515 min.
 
Sikorskiego17:0717 min.
 
Cieszyńskiego17:0919 min.
 
Cebertowicza17:1020 min.
 
Wilanowska17:1222 min.
 
Przemyska17:1424 min.
 
Płocka17:1525 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy