Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Pomorska14:45
Piastowska14:46
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Kołobrzeska14:51
Zaspa14:53
Startowa14:54
Jana Pawła II14:55
Żwirki i Wigury14:56
Bajana14:57
Legionów14:59
Plac Komorowskiego15:01
Mickiewicza15:03
Reja15:04
Wyspiańskiego15:06
Opera Bałtycka15:09
Traugutta
 
15:10
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:111 min.
 
Chodowieckiego15:122 min.
 
Brama Oliwska15:133 min.
 
Dworzec PKS15:155 min.
 
Nowe Ogrody15:177 min.
 
Węzeł Groddecka15:2010 min.
 
Pohulanka15:2212 min.
 
Odrzańska15:2313 min.
 
Chałubińskiego15:2515 min.
 
Sikorskiego15:2717 min.
 
Cieszyńskiego15:2919 min.
 
Cebertowicza15:3020 min.
 
Wilanowska15:3222 min.
 
Przemyska15:3424 min.
 
Płocka15:3525 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy