Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Pomorska14:25
Piastowska14:26
Czerwony Dwór14:28
Bora Komorowskiego14:29
Kołobrzeska14:31
Zaspa14:33
Startowa14:34
Jana Pawła II14:35
Żwirki i Wigury14:36
Bajana14:37
Legionów14:39
Plac Komorowskiego14:41
Mickiewicza14:43
Reja14:44
Wyspiańskiego14:46
Opera Bałtycka14:49
Traugutta
 
14:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:511 min.
 
Chodowieckiego14:522 min.
 
Brama Oliwska14:533 min.
 
Dworzec PKS14:555 min.
 
Nowe Ogrody14:577 min.
 
Węzeł Groddecka15:0010 min.
 
Pohulanka15:0212 min.
 
Odrzańska15:0313 min.
 
Chałubińskiego15:0515 min.
 
Sikorskiego15:0717 min.
 
Cieszyńskiego15:0919 min.
 
Cebertowicza15:1020 min.
 
Wilanowska15:1222 min.
 
Przemyska15:1424 min.
 
Płocka15:1525 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy