Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Pomorska14:05
Piastowska14:06
Czerwony Dwór14:08
Bora Komorowskiego14:09
Kołobrzeska14:11
Zaspa14:13
Startowa14:14
Jana Pawła II14:15
Żwirki i Wigury14:16
Bajana14:17
Legionów14:19
Plac Komorowskiego14:21
Mickiewicza14:23
Reja14:24
Wyspiańskiego14:26
Opera Bałtycka14:29
Traugutta
 
14:30
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:311 min.
 
Chodowieckiego14:322 min.
 
Brama Oliwska14:333 min.
 
Dworzec PKS14:355 min.
 
Nowe Ogrody14:377 min.
 
Węzeł Groddecka14:4010 min.
 
Pohulanka14:4212 min.
 
Odrzańska14:4313 min.
 
Chałubińskiego14:4515 min.
 
Sikorskiego14:4717 min.
 
Cieszyńskiego14:4919 min.
 
Cebertowicza14:5020 min.
 
Wilanowska14:5222 min.
 
Przemyska14:5424 min.
 
Płocka14:5525 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy