Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo11:46
Helska11:48
Osiedle Wejhera11:50
Pomorska11:51
Piastowska11:52
Czerwony Dwór11:54
Bora Komorowskiego11:55
Kołobrzeska11:57
Zaspa11:59
Startowa12:00
Jana Pawła II12:01
Żwirki i Wigury12:02
Bajana12:03
Legionów12:05
Plac Komorowskiego12:07
Mickiewicza12:09
Reja12:10
Wyspiańskiego12:12
Opera Bałtycka12:15
Traugutta
 
12:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:171 min.
 
Chodowieckiego12:182 min.
 
Brama Oliwska12:193 min.
 
Dworzec PKS12:215 min.
 
Nowe Ogrody12:237 min.
 
Węzeł Groddecka12:2610 min.
 
Pohulanka12:2812 min.
 
Odrzańska12:2913 min.
 
Chałubińskiego12:3115 min.
 
Sikorskiego12:3317 min.
 
Cieszyńskiego12:3519 min.
 
Cebertowicza12:3620 min.
 
Wilanowska12:3822 min.
 
Przemyska12:4024 min.
 
Płocka12:4125 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:4327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy