Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:06
Helska10:08
Osiedle Wejhera10:10
Pomorska10:11
Piastowska10:12
Czerwony Dwór10:14
Bora Komorowskiego10:15
Kołobrzeska10:17
Zaspa10:19
Startowa10:20
Jana Pawła II10:21
Żwirki i Wigury10:22
Bajana10:23
Legionów10:25
Plac Komorowskiego10:27
Mickiewicza10:29
Reja10:30
Wyspiańskiego10:32
Opera Bałtycka10:35
Traugutta
 
10:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:371 min.
 
Chodowieckiego10:382 min.
 
Brama Oliwska10:393 min.
 
Dworzec PKS10:415 min.
 
Nowe Ogrody10:437 min.
 
Węzeł Groddecka10:4610 min.
 
Pohulanka10:4812 min.
 
Odrzańska10:4913 min.
 
Chałubińskiego10:5115 min.
 
Sikorskiego10:5317 min.
 
Cieszyńskiego10:5519 min.
 
Cebertowicza10:5620 min.
 
Wilanowska10:5822 min.
 
Przemyska11:0024 min.
 
Płocka11:0125 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy